4 patarimai, kaip atrodyti geriau vestuvių nuotraukose!

Gerbiami jaunieji, sveikinimai! Jūsų laukia nuostabus įvykis – vestuvės!‌

1. Geras fotografas.

Vestuvių fotografų dabar labai daug, šiek tiek kantrybės – ir Jūs būtinai rasite tą, kuris žiūri jūsų akimis.

Pradedant rinktis žmogų, kuris įamžins šventę klausykite tik savo vidinio balso. Rinktis tikrai yra iš ko, pirmiausiai atraskite tai kas jums gražu, kokios spalvos patinka, ar nuotraukos judesyje ar sustatykos kompozicijos. Skirkite laiko naršymui pinterest’e ir leiskite sau surasti ir suprasti, kas tikrai tikrai patina JUMS ir tik žinodami tai leiskitės į fotografo paieškas. 

Nagrinėjant fotografo portfolio prisiminkite, kad portofolio dažniausiai įtraukiamos 2-5 nuotraukos iš kiekvienų vestuvių (2-5 iš vienų, iš kitų ir t.t.). Porą padorių kadrų per visą dieną gali padaryti bet kas. Todėl planuojant susitikimą geriausia paprašyti kaip pavyzdį, turėti bent vienų pilnų vestuvių nuotraukas.

Suplanuokite susitikimą. Susitikite su fotografu, kuris jūsų manymu jums tinka, tik taip galėsite išsiaikinti kylančius klausimus ir svarbiausiai suprasti, ar šis žmogus jums tinka! Darbai, kainos ir technika – tai svarbu, bet taip pat svarbu ar žmonės dera kartu, ar sutampa jų bio laukai ir nekelia vienas kitam neigiamų emocijų. Šventės dieną tikrai nenorėtumėte jaustis nepatogiai ir nejaukiai. 

‌2. Turite idėjų – dalinkitės !

Labai patarčiau iš anksto apmąstyti, kur jūs norėtumėte vykti fotosesijai ir kokias nuotraukas norėtumėte gauti. Pažiūrėkite, ar darė fotografas panašaus pobūdžio fotografijų ar ne.  Taip pat jei paieškų metu pastebėjote kelis kadrus, kurie labai patiko – išsaugokite, įsiminkite, užsirašykite mintis, kad po to galėtumėte aptarti tai su savo fotografu. Labai naudinga prieš patį fotografavimą arba iš anksto per susitikimą parodyti fotografui savo nuotraukas, kurias jūs patys mėgstate, galbūt tai ypatingas galvos pasukimas, rankos padėjimas ar rakursas, kuriuo fotografuojantis jaučiatės komfortiškai. Jei turite tam tikrus pageidavimus apie juos derėtų papasakoti, labai maža tikimybė sutikti fotografą, mokanti skaityti mintis. 

3. Miegas.

Tai vienas iš pagrindinių patarimų!  Pikti dėl miego trūkumo ir kitų problemų jaunieji – tai, patikėkite, ne pats geriausias nuotraukų objektas. Jūsų nervai ir bendras tonusas turi būti tvarkoje. Aš žinau, kad vestuvėse stesas beveik neišvengiamas, tačiau pasistenkite skirti laiko poilsiui kaip įmanoma daugiau. Pavargę paakiai, bendrai išsekęs veidas ir raudonos akys – jūsų nepapuoš. 

4. Profesionalus vizažistas.

Makiažas daro stebuklus, o geri vizažistai tarsi burtininkai!  Profesionalus makiažas  ne tik paryškina jūsų privalumus, bet ir paslepia trūkumus, išsilaiko ilgiau ir palaiko gerą nuotaiką visos dienos metu! Rinktis vizažistą irgi reikia atsakingai. Šiuo atvėju labai svarbu paskirti laiką bandomąjam makiažui, ne tik galėsite išmėginti ar pasirinktas stilius jums tinka, bet taip pat išsitestuosite produktus, suprasite ar tinka jūsų odai, ar nedirgina ir svarbiausia kiek laiko veidas išlieka puikios būklės t.y ar nepradeda blizgėti oda ar byrėti šėšėlių spalvos. 

Ir dar vienas svarbus momentas: prieš vestuves nedarykite eksperimentų su nepažįstama kosmetika! Vestuvės – ne metas eksperimentams. Jums nereikalingi netikėta alergija, išbėrimai ir kiti nemalonumai, kurie gadina nuotaiką.

Nepamirškite, kad vestuvės tai Jūsų šventė! 

Parašykite komentarą